Wielka wycieraczka przed Senatem RP

16.12.2013
Kategoria: 2013

Ponad dziewięć tysięcy szczoteczek o średnicy 27mm, 10 m długości, 330 kg, dwadzieścia dwa metry kwadratowe powierzchni czyszczącej, to tylko niektóre liczby związane z systemem wycieraczek zewnętrznych, który znajduje się przed wejściem do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, przy ul. Wiejskiej w Warszawie. Jest to największy system wycieraczek zewnętrznych wykonany przez naszą firmę w tym roku. 

Dlaczego warto zwrócić uwagę na taką realizację? W przypadku zimowej aury, śniegu i błota, wycieraczki zewnętrzne pełnią podwójną rolę. Po pierwsze czyszczą – zbierają brud z podeszw butów, po drugie zapewniają bezpieczeństwo – zapobiegają poślizgnięciu się na mokrych schodach.

„Wycieraczka zewnętrzna, może wydawać się dość przyziemną kwestią i wywoływać uśmiech na twarzy, ale odpowiednie dobranie systemu czyszczącego przed wejściem do budynku jest ważne. Efekty zastosowania wycieraczek widać niemal od razu – zmniejsza się ryzyko poślizgnięcia na mokrym podłożu, poprawia się estetyka podłóg wewnątrz i obniżają się koszty codziennego sprzątania i czyszczenia. Aby wycieraczka spełniała swoje zadania, należy ją wykonać pod wymiar” – mówi Jarosław Michalak, odpowiedzialnej za realizację projektu w Senacie.

Łączna powierzchnia systemu wycieraczek zewnętrznych na schodach i przed wejściem do Senatu RP wynosi 22 mkw. i jest równa dużemu pokojowi. Został on wykonany z wycieraczek gumowych Traper Uno, charakteryzujących się dużą wytrzymałością, mrozoodpornością, właściwościami antypoślizgowymi oraz łatwością w utrzymaniu w czystości. Wycieraczka wykonana jest z gumy o wysokiej wytrzymałości. Waga wycieraczki Traper Uno wynosi ok. 15 kg na mkw, co sprawia, że nie przesuwa się i może być bezpiecznie użytkowana na takich powierzchniach, jak schody. Dzięki zastosowanym szczoteczkom czyszczącym, wycieraczki tego typu dobrze sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Szczoteczki używane w wycieraczkach Traper Uno, dostępne są aż w sześciu wariantach kolorystycznych.

Na nowej wycieraczce swobodnie pomieści się duża wycieczka szkolna, chętna do zwiedzania wnętrz Senatu. Możemy być pewni, że wniosą ze sobą tylko dziecięcą ciekawość, resztę zostawiając na Traperze Uno.

Dlaczego warto?
  • bezpłatna konsultacja
  • markowe wykładziny
  • profesjonalny montaż
  • specjalistyczne akcesoria
  • doskonały serwis
Zespół Coniveo